YÖNETİM

Meltem Bebekoglu

Meltem Bebekoglu Rosenberg & Parker of Turkey’nin Yönetici Ortağıdır. Rosenberg & Parker’ın Türkiye operasyonlarından ve EMEA bölgesindeki faaliyetlerinden sorumludur.

Türk ve Amerikan vatandaşı olan Meltem Bebekoglu, 2014’te Rosenberg & Parker of Turkey’i kurmadan 20 sene önce başladığı finansal kariyerinin ilk 9 senesini Amerika’da emeklilik fonları üzerinde çalışarak geçirmiştir. Daha sonra, İsviçre’de varlık yönetimi alanında çalışmıştır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İşletme bölümü mezunu olan Meltem Bebekoglu, eğitimine Cambridge University, London School of Economics, New York Institute of Finance, The CFA Institute ve NASBP Surety School’da devam etmiştir.

TurkishWIN ve Kadın Girişimcileri Derneği’nin aktif üyesidir. 3 çocuk annesi Meltem Bebekoglu, boş zamanlarını spor ve müzik ile geçirmekten keyif alır.

 

Chad Rosenberg

Rosenberg & Parker’da Başkanlık görevini sürdüren Chad Rosenberg, şirketin müşteri ve sigorta şirketleri ilişkileri, pazarlama ve teknoloji birimlerinden sorumludur. Kefalet sigortası ve sigorta brokerliği konularında 20 yılı aşkın deneyim sahibidir.

Chad Rosenberg çalışma hayatına Reliance Surety Company firmasında başlamış, ve şirketin merkez ofisi olan Philadephia, Seattle ve Sacramento ofislerinde sigortacı olarak çalışmıştır.

Rosenberg & Parker bünyesinde, enerji, imalat sanayi, inşaat, teknoloji, çevre, atık yönetimi ve benzeri konularında faaliyet gösteren, halka açık ve özel şirketler için ihtiyaçları doğrultusunda kefalet sigortası poliçeleri düzenlemektedir. 2006 yılında, Risk & Insurance dergisi tarafından teknoloji alanında Yılın En Güçlü Sigorta Broker’ı seçilmiştir.

Virginia Üniversitesi İngiliz Edebiyatı bölümü mezunudur. Rotary Kulübü eski başkanı ve Rotary Gençlik Değişim Komitesi üyesidir. 5 çocuk babası olan Chad Rosenberg, eşi Jennifer ile beraber Berwyn, Pennsylvania’da ikamet etmektedir. Boş vakitlerinde, alabalık peşinde dere ve nehirlerde dolaşmaktan büyük keyif almaktadır.

 

Zühtü Önder

Şirketimizin kurulduğu 2014 yılından beri aramızda olan Sn. Zühtü Önder, halihazırda Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde, Genel Müdür dahil görev almış olduğu çeşitli pozisyonlar ile, inşaat ve turizm alanında şirketimize 40 yılı aşkın bir tecrübe katmaktadır.

Devlette geçen 25 yılın ardından, çalışma hayatına özel sektörde turizm yatırımları ve işletmeciliği konusunda danışman olarak devam etmiştir.  Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi, Konya Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi ve Harp Okullarında dersler vermiş, çeşitli belediyeler için hizmet içi eğitimler düzenlemiş, Türkiye Büyük Millet Meclisi komisyonlarında uzman olarak hizmet vermiştir.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Harita Mühendisi olarak mezun olmuştur. 1972 yılında Genel Başkanlığını yaptığı TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odasının hala aktif bir üyesi olarak, İmar ve Düzenli Şehirleşme çalıştaylarında görev almayı sürdürmektedir.

3 çocuğu ve 7 torunu olan Zühtü Bey, çalışmadığı zamanlarını kitap okuyarak ve siyaset ile ilgilenerek geçirmeyi tercih eder.